kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting
Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Copywriting - Pisanie tekstów reklamowych

Opinię o nieznanym nam dotychczas człowieku wyrabiamy sobie już po pierwszych minutach spotkania z nim. Zbiżona sytuacja ma miejsce z stworzoną stroną internetową, z tą różnicą, że ten czas liczony jest szybciej.

Jak więc zachęcić kogoś aby pozostał na naszej stronie i zechciał przejrzeć naszą ofertę. A jak zobaczy, to może będzie naszym klientem? Bardzo ważnym elementem jest funkcjonalność serwisu. Czyli łatwość nawigacji, spójny system dostępu do wszystkich wiadomości, które chcemy przekazać odbiorcy.

Przyjęło się nazywać osoby piszące dobre teksty reklamowe, mianem copywriterów. Są to ludzie które potrafią tak sformułować tekst reklamowy który spełnia z jednej strony warunki dotyczące prawidłowej formy przekazu informacji, oraz co się dotyczy stron internetowej tak konstruuje zdania żeby uwzględniały optymalizacji w wyszukiwarkach.

Nasza oferta dotyczy pisania tekstów na potrzeby stron internetowych, zachęcających w łagodny sposób do korzystania z przedstawionej oferty. Tekst reklamowy powinien godzić ogień z wodą. Z jednej strony musi pobudzać wyobraźnię u czytelnika, przedstawiając obraz korzyści, z drugiej strony podawać czyste fakty. I właśnie taką ofertę proponujemy Państwu.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.