kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Czym jest pozycjonowanie?

Zaprojektowanie serwisu www , nawet bardzo atrakcyjnego, nie oznacza, że Internauci będą sami przychodzić po informację. Internauta szuka ciekawych serwisów www na specjalnych stronach (wyszukiwarkach) i dopiero pojawienie się Twojego serwisu w ich wynikach umożliwia dotarcie do Państwa strony internetowej.

      1. Pozycjonowanie podstawowe

Dlatego ważne jest przeprowadzenie programu mającego na celu informacjie o witrynie. W naszych systemach (BxM Administrator, BxM WebPanel) wprowadziliśmy możliwość wprowadzania zarówno tematyki strony internetowej jak i słów związanych z poprawną identyfikacją witryny www w większości światowych wyszukiwarek. Ta metoda ma na celu zgłoszenie do wyszukiwarek serwisu tak aby był on czytelny i mógł zostać właściwie zakatalogowany pod wskazanymi przez państwa słowami kluczowymi (frazami).

      2. Pozycjonowanie zaawansowane

Zadanie etapu informacyjnego o państwa witrynie ma na celu pojawienie się państwa strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach jednak nie daje ona pewności na której pozycji się pojawimy.
Etap pozycjonowania zaawansowanego daje możliwość Państwa witrynie w pojawianiu się na szczytowych miejscach w serwisach wyszukujących, wyprzedzając kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy (lub powyżej miliona) stron konkurencji.

Pozycjonowanie jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą promocji strony w Internecie. W porównaniu z usługami płatnych linków oferowanymi przez serwisy wyszukiwawcze, jest to metoda bardzo ekonomiczna.

Pozycjonowanie pozwala na znaczne zwiększenie odwiedzalności strony przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów.

Sam proces pozycjonowania polega na optymalizacji kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i stosowaniu różnych technik mających sprawić że po wpisaniu określonej frazy to strona pojawi się na pierwszych pozycjach na liście wyników.

Na efekty pozycjonowania trzeba poczekać w zależności od wyszukiwarki w jakiej chcemy uzyskać wysoką pozycję. Czas ten jest od nas niezależny i wiąże się z tym, że od momentu zarejestrowania strony w wyszukiwarce, do momentu faktycznego pojawienia się jej na liście wyników (zaindeksowania strony) mija od kilku dni, do nawet kilku tygodni.

BxM Multimedia nie posługuje się technikami uznawanymi przez wyszukiwarki (szczególnie Google) za zabronione. Stąd też efekty uzyskiwane przez nas są długofalowe i promowanej przez nas stronie nie grozi karne usunięcie z indeksu browserów. A tak niestety często bywa.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.