kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

FAQ Strony wykonywane w technologii FLASH

1. Czym jest Flash?
Flash to technologa tworzenia interaktywnych stron internetowych w konwencji filmów
multimedialnych. Została stworzona w 1990r przez firmę Makromedia, od tego czasu przeszła sporo modyfikacji oraz została wykupiona przez firmę Adobe. Modyfikacja miały na celu przystosowanie programu do wciąż zmieniających się rozwiązań programistycznych przez co system jest dogodnym środowiskiem zarówno dla osób zajmujących sie produkcją filmów animowanych (tworzenie animacji)oraz programistów pracujących przy tworzeniu atrakcyjnych wizualnie stron Flash (stron internetowych).

2. Co umożliwia Flash?
Tworzenie stron Flash różni się od tradycyjnego kodu HTML. Główną zaletą stron flash jest możliwość animacji ich zawartości, czyli atrakcyjność wizualna kompozycji graficznej (umożliwia wprowadzanie elementów graficznych w ruch przy minimalnym wykorzystaniu zasobów dysku twardego).

5. Czy strony Flash można oglądać w każdej przeglądarce?
Tak, każda przeglądarka obsługuje wyświetlanie animacji flash.

4. Czy można łączyć strony flash ze stronami html, php, itp.?
Tak, technologia flash przystosowano do łączenia z html i php, co pozwala na dodawanie do strony flash takich elementów jak komentarze, księgi gości, licznik odwiedziń, formularze, itp.

3. Jaki jest format plików strony flash?
Kompletna strona flash oraz jej szablon składa się z minimum trzech plików: *.html. *.swf *.js. Pierwszy z nich to plik w którym osadzony jest element, drugi to właściwy plik flash a trzeci skrypt JavaScript odpowiedzialny za prawidłowe wyświetlanie się animacji w większości światowych wyszukiwarek.

6. Jak poznać stronę flash?
Stronę wykorzystującą elementy flasch lub całkowicie stworzoną w tej techologi można poznać dzięki animowanym elementom graficznym (ruchomej szacie graficznej.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.