kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Jak długo trzeba czekać na efekt pozycjonowania?

Na etapie przedstawiania oferty, informujemy państwa ile mnie więcej zajmie wypozycjonowanie konkretnej frazy.

Gdy podpiszemy umowę o pozycjonowanie, nasi informatycy od razu zaczynają pracować. Pierwsze wyniki naszej pracy widać już po niespełna miesiącu pozycjonowania. W zależności od poziomu trudności frazy (ilość wyników w Google oraz liczba konkurencyjności) osiągnięcie pozycji na pierwszej stronie może trwać od jednego miesiąca, nawet do 4 miesięcy.
Są też frazy (słowa kluczowe), które są tak "trudne", bądź zupełnie nie powiązane z tematyką strony pozycjonowanej, że po prostu nie da się ich wypozycjonować. W takich sytuacjach zawsze informujemy Klienta, przed podpisaniem umowy o zaistniałej sytuacji.

Przez cały okres pozycjonowania, Klient ma dostęp do specjalnej aplikacji umożliwiającej śledzenie popularności jego witryny.

Obecnie korzystamy z rozwiązań w zakresie analityki internetowej zapewniające dokładny wgląd w ruch na witrynach internetowych program umożliwia szeroko pojęte prowadzenie działań marketingowych.

W przygotowaniu mamy też naszego autorstwa program o nazwie BxM Statystyki który niebawem zostanie udostępniony do państwa dyspozycji.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.