kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Oferta Hostingowa

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów którzy zakupili u nas stronę internetową jak i tych z Państwa którzy nie potrafią poprawnie obsługiwać dostępnych na rynku kont hostingowych lub wolą to zlecić osobom które się na tym znają i będą poprawnie utrzymywać oraz dbać o prawidłowe działanie oprogramowania internetowego (Strony internetowej, Sklepu internetowego, blogu, strony flash, itp.).

Większość kont hostingowych oparta jest o wiele rodzajów oprogramowań (Linux, Apache, Mysql, PostgreSQL, PHP, phpMyAdmin, CPanel, itp.) oferujących usługi które co chwile są aktualizowane takie rozwiązanie wpływa na działanie całego serwisu gdyż twórcy oprogramowania (w tym wypadku stron internetowych) nie są w stanie przewidzieć co zostanie zmodernizowane a co nie a konta hostingowe automatycznie wprowadzają uaktualnienia.

Właśnie idąc na przekór standardowym rozwiązaniom hostingowym w których klient sam musi się spierać z rozwiązywaniem problemu podczas np.: samej instalacji strony internetowej. Stworzyliśmy wygodną ofertę w której to my dbamy o poprawne wyświetlanie się strony podczas całego okresu hostingowego.

Utrzymując stronę na naszych kontach hostingowych nie muszą się już państwo martwić o działanie serwisu gdyż nasza załoga wspiera poprawne działanie nie tylko konta hostingowego ale również poprawnym działaniem państwa strony www.

Osoby które zakupiły u nas stronę internetową wraz z systemem administracji treścią (CMS BxM Administrator, CMS WebPanel, CMS ShopOnline, itp.) posiadają dodatkowy panel szybkiego kontaktu z naszym działem pomocy technicznej. Naszym klientom równierz systematycznie aktualizujemy wyżej wymienione systemy administracji treścią (Usługa dotyczy klientów których strony są hostingowane na naszych serwerach).

Zdajemy sobie sprawę że większość osób korzystających z usług stworzenia strony internetowej nie posiadaja wiedzy na temat zarządzaniem usługami hostingowymi.

BxM Multimedia świadczy usługi hostingowe na najwyższym poziomie, posiadamy wiele dedykowanych jednostek hostingowych na terenie Polski oraz za granicą.
 

bxm.pl tworzenie stron | hosting | serwerownia
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.