kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Indywidualne oprogramowanie na zamówienie

Od początku naszej działalności, firma BxM Multimedia Aplikacje Internetowe specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju oprogramowania. Posiadamy w swojej ofercie kilka gotowych produktów (CMS BxM Web Panel), ale większość projektów realizowana jest pod konkretne, indywiduale zamówienia naszych Klientów (np.: CMS BxM Administrator, CMS BxM Shop Online).

Tworząc aplikacje skupiamy się na niezawodności, bezpieczeństwie i wygodzie przyszłych użytkowników naszych projektów. Nie bez znaczenia są dla nas koszty ponoszone przez Klienta związane z wdrożeniem projektowanych systemów informatycznych. Staramy się proponować naszym klientom rozwiązania efektywne i wydajne mając na uwadze stosunkowo niedrogie we wdrożeniu i późniejszej eksploatacji. Podczas analizy procesów państwa przedsiębiorstwa staramy się wykorzystywać zgromadzoną przez nas wiedzę i doświadczenie. Po zapoznaniu się z każdym projektem doradzamy klientowi zaprojektowanie jak najbardziej optymalnego rozwiązania.

W fazie implementacji prace programistyczne wspierane są przez grafika, który odpowiedzialny jest za wygląd budowanych aplikacji.

Doświadczenia zebrane przez nas przy wdrożeniach różnego rodzaju systemów pozwala na precyzyjne zaplanowanie przeniesienia i wprowadzenia początkowych danych oraz uruchomienie stworzonego systemu na jednostkach przeznaczonych do ich włściwej eksploatacji.

Stworzone przez nas aplikacje dostarczane są Klientowi odpowiednio zabezpieczone w wersji instalacyjnej, która pozwala dzięki dokumentacji oprogramowania na prostą i samodzielną instalację.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętowym oraz programistycznym, który pozwala nam tworzyć nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązania programistyczne.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.