kontakt
O Firmie Tworzenie stron www


Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Polityka prywatności

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Wymagamy tych danych, które uznaliśmy za niezbędne.

Firma BxM Multimedia Aplikacje Internetowe nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów oraz użytkowników serwisu www.bxm.pl, www.bxmmultimedia.pl, www.bxmmultimedia.com. Jest to podstawową i niezmienną zasadą na której opiera się polityka prywatności firmy. Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostaną bezpieczne w naszej bazie i nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Nigdy też nie wykorzystujemy danych personalnych do celów innych niż te bezpośrednio związane z odpowiedzią na zapytanie, wysłane z formularza kontaktowego bądź dołączonych do naszego Newslettera.

Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszeni są o wysłanie uwag pod adres: bxm@bxm.pl

Poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów jest dla nas niezmiernie istotne. Informacje powierzone nam przez Państwa w trakcie odwiedzania naszej strony wykorzystujemy wyłącznie do celów związanych z polepszaniem jakości naszych usług. Udzielone nam informacje o danych osobowych, jak np. adres e-mail czy telefon kontaktowy, są potrzebne do nawiązania z Państwem kontaktu. Zbieramy je i bezpiecznie przechowujemy. Nigdy nie sprzedajemy tego rodzaju informacji.

Niniejsza strona może zawierać linki do innych stron, za których zasady dotyczące ochrony prywatności nie odpowiadamy. Strony te nie mają oczywiście dostępu do zbieranych i przechowywanych przez nas informacji.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.