kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Jakie frazy najlepiej wybrać (słowa kluczowe, keywords) do pozycjonowania?

Frazy (słowa kluczowe) trzeba dobierać bardzo ostrożnie, bowiem to właśnie po ich wpisaniu Państwa strona pojawi się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Bez sensu jest pozycjonować słowa które nie mają powiązania z tematyką strony. Oferta pozycjonowania dotyczy jedynie klientów którzy mają stronę internetową oraz chcą podnieść ją w wynikach wyszukiwarek na frazy związane z tematyką ich serwisu.

W związku z tym, oferujemy Państwu dostęp do darmowego narzędzia które podpowiada jakie frazy (słowa kluczowe, keywords) pasują do Twojej strony. Co więcej, narzędzie to pokaże Tobie ile jest wyszukiwań danej frazy, a nawet w którym miesiącu jest największe natężenie wyszukiwania tej frazy.

Ważnym elementem jest też logiczne dobieranie słów kluczowych. Najlepszym rozwiązaniem jest wcielić się w osobę poszukującą usług. Jeżeli mamy stronę która oferuje Sprzęty Wodne w Warszawie, to nie ma większego sensu pozycjonować hasła (narty). Dlaczego? Ponieważ te hasło jest bardzo ogólne, i wiele osób może szukać nart nie powiązanych z nartami wodnymi. Hasło "narty wodne" będzie znowu bardzo rozległe, ponieważ takie hasło może wpisywać ktoś, kto szuka informacji do np. pracy domowej na temat narty wodne. Jednak hasło (narty wodne oferta Warszawa), wpisują raczej osoby poszukujące nart wodnych do kupienia na terenie Warszawa.

Im jest fraza bardziej konkretna, tym większa szansa, że osoba wpisująca ją do wyszukiwarki, znajdzie konkretną usługę.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.