kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Social Media Marketing

Podczas ostatnich lat model komunikacji stanowczo ewoluował i przybrał formę dialogu internetowego pomiędzy wybranymi grupami internautów. Teraz dzięki portalom społecznościowym np.: Facebook, Google+, twitter, Linkedin, Pinterest każdy z nas może tworzyć informacje i rozprzestrzeniać je w błyskawicznym tempie.

social-media-marketing


Taki rodzaj komunikacji sprzyja wizerunkowi marki oczywiście jeśli zostanie prawidłowo zastosowany. W obecnych czasach, dzięki dialogowi na portalach społecznościowych. Firmy zyskują sympatię i lojalność klientów a możliwość oceniania produktów pomaga im w dotarciu do powiększającej się liczby odbiorców.

Klient, który jest zadowolony z usług lub produktów danej Firmy, nie pójdzie do konkurencji, ale opowie o nich swoim znajomym, a nawet w szerokiemu gronu Internautów. Badania wskazują, że rekomendacja, nawet ta wirtualna, jest więcej warta niż inna forma reklama. Usłyszana od przyjaciela, osoby podobnej do nas, a nie z telewizora, radia czy z plakatu, stanowi wiarygodne źródło informacji.

Nasza Firma tworzy strony internetowe oraz oferuje podłączenie do nich zarówno portali społecznościowych jak i blogów tematycznych. Takie zaplecze jest cennym źródłem promocji Firmy.

Tworząc koncepcję strategiczną działań dla Państwa Przedsiębiorstwa, wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Social Media Marketing rozpowszechni informacje o Państwa działalności wśród Internautów, dzięki nim wpłyniemy bezpośrednio na opinie odbiorców. Stworzymy oraz wesprzemy społeczności zainteresowane Państwa ofertą i wykreujemy pozytywny wizerunek Marki w Internecie, na blogach i na portalach społecznościowych.


Nasza Oferta:

  1. Zbudujemy dla Państwa społeczność wokół firmowego fan page oraz zintegrujemy Państwa stronę ze stroną na portalu Facebook,
  2. Zbudujemy Kampanie reklamową na portalu Facebooku – dzięki przemyślanej kampani reklamowej oraz doborowi grupy docelowej reklamy, trafimy do osób najbardziej zainteresowanych Państwa marką,
  3. Dotrzemy do wybranej grupy docelowej oraz wygenerujemy szum (marketing szeptany) wokół Państwa marki.

Czy wiesz że:

  1. Łączną liczbę polskich fan pages to około 72.000 – dane pobrane z SmartNet Research & Solution
  2. Opinie internetowe i rekomendacje znajomych cieszą się największym poziomem zaufania wśród reklamodawców - dane pobrane z Nielsen Global Online Survey.
  3. Portal społecznościowy Facebook skupia na całym świecie ponad 1 miliard użytkowników na całym świecie a co miesiąc wgrywany jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów, których obecnie jest 265 miliardów w Polsce jest ponad 8,6 mln, a liczba użytkowników stale rośnie. - dane pobrane z Wikipedia.
  4. Portal społecznościowy Google+ zyskuje na wartości a obecnie liczba zalogowanych stale rośnie a obecnie przekroczyła 400 milionów. - dane pobrane z Wikipedia.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.