kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Jakich technologii używamy do prodrodukcji stron internetowych

W celu zapewnienia tworzonym przez naszą firmę projektom stronom www nowoczesną i funkcjonalną formę, wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie:

  1. Projektowane przez nas strony internetowe tworzone są w standardzie XHTML, który zapewnia poprawne działanie w dostępnych przeglądarkach internetowych.
  2. Podstawą dla tworzonych stron jest język PHP. Środowisko umożliwia programowanie obiektowe dające olbrzymie możliwości i ułatwia późniejszą rozbudowę systemu.
  3. W wybranych serwisach internetowych wykorzystywana jest technologia AJAX, umożliwiająca wykonywanie wybranych operacji bez odświeżania całej strony w przeglądarce.
  4. Do realizacji zadań po stronie przeglądarki wykorzystujemy język JavaScript, wraz z popularnym JQuery.
  5. Aby tworzona przez nas strona www lub aplikacja była właściwie zaindeksowana przez wyszukiwarki internetowe stosowana jest technologia podawania oraz korekcji nagłówków (dostępna w BxM Administrator, BxM Shop Online).
  6. Do tworzenia elementów ruchomych na stronach używamy technologi FLASH.
  7. Do przechowywania dynamicznie wprowadzanych danych wykorzystywana jest baza danych SQL, która jest jednym z najczęściej stosowanych systemów bazodanowych w rozwiązaniach internetowych.


Zastosowanie najnowszych technik tworzenia aplikacji internetowych pozwala na realizowanie bezpiecznych, estetycznych i funkcjonalnych projektów.
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.