kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Projektowanie stron dla dużych Firm i Korporacji z Administracją CMS BxM Administrator

BxM Administrator to nowoczesne i bardzo funkcjonalne narzędzie, stworzone głównie z myślą o tych, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy programistycznej i informatycznej, a jednocześnie chcą samodzielnie modyfikować własną stronę internetową.

CMS (Content Managment System) to system zarządzania treścią stron WWW, pozwalający na łatwą, szybką oraz kompleksową obsługę serwisu, poprzez oddzielanie zawartości informacyjnej od wyglądu- graficznego.

Budowa BxM Administratora:

Schemat budowy BxM Administrator ( systemu CMS ) wydziela trzy główne filary. Centralną bazę, w której administratorzy mogą dowolnie konfigurować system dla drugiego filaru - użytkowników wprowadzających dane, oraz moduł prezentacyjny - strona WWW, na której widać wprowadzane zmiany w czasie rzeczywistym.

CMS charakteryzuje się tzw. budową modułową. Całość systemu dzieli się na moduły pełniące określone funkcje. Dzięki temu rozbudowa systemu, a za tym idąca przebudowa strony internetowej, jest nieograniczona i bardzo prosta. Elastyczna i otwarta budowa CMS umożliwia komponowanie i wdrażanie systemu indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Zadania BxM Administratora (systemu administracji treścią na stronie internetowej):

Głównym zadaniem systemu BxM Administrator jest tworzenie, rozbudowa, aktualizacja oraz zarządzanie treścią serwisu internetowego przez personel nietechniczny. Dokonanie aktualizacji strony WWW możliwe jest z dowolnego komputera z podłączeniem do internetu, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. BxM.pl Administrator umożliwia pracę nad witryną całemu zespołowi uprawnionych osób jednocześnie.

BxM Administrator jest niezwykle prosty w obsłudze, a intuicyjny i przejrzysty interfejs pozwala na swobodne poruszanie się po systemie. Zawiera szereg praktycznych narzędzi, np. moduł dostęp bezpośredni do e-maila ściśle połączonego z zawartością systemu gmail oraz rozbudowany dział płatności przypominający o państwa opłatach oraz zbliżających się należnościach do zapłaty, każdy użytkownik ma swoje konto, które może dowolnie modyfikować i edytować - wszystko to wpływa na prawdziwy komfort w czasie pracy.


Proces wprowadzania danych podczas aktualizacji serwisu internetowego ( strony internetowej ) ogranicza się do wykorzystania prostych funkcji edytora tekstowego oraz skorzystania z gotowych formularzy, umożliwiających nie tylko zarządzanie plikami ( dodawanie załączników do stron internetowej ), ale również zaawansowane prace z grafiką (umieszczanie zdjęć i rożnych plików graficznych oraz ich skalowanie i kompresja która odbywa się w większości przypadków automatycznie) na wykonanych przez naszą firmę stronach WWW.

Wersje BxM Administratora ( systemu administracji stron WWW ):

System BxM Administrator składa się z trzech wersji:

  1. BxM Administrator Color - Wersja podstawowa ( bez limitu podstron na stronie internetowej )
  2. BxM Administrator Platinium - Wersja zaawansowana ( bez limitu podstron na stronie internetowej )
  3. BxM Administrator Black - Wersja na specjalne życzenie ( bez limitu podstron na stronie internetowej )

W zależności od rodzaju projektu nasi programiści dobierają odpowiednią wersję administracji do projektu strony WWW która najlepiej spełnia oczekiwania klienta.

Przykładowe stworzone strony internetowe opartych o system BxM Administrator naszego Autorstwa:
( więcej naszych prac znajduje się w dziale Realizacje )

bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.