kontakt
tworzenie stron internetowych warszawa
Oferta tworzenie stron internetowych Warszawa


   Indywidualne aplikacje

   Copywriting

Strefa Klienta
Login:
Hasło:
 
Newsletter
Jeśli chcesz być na bierząco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - wpisz swój email

Strony Statyczne - Oferta projektowania stron bez Administracji ( systemu CMS

Jeśli prowadzą Państwo przedsiębiorstwo w którym zmienność Państwa oferty należy raczej do rzadkości lub nie potrzebują Państwo ciągłego informowania o wydarzeniach firmy nie ma konieczności wybierania oferty z panelem zarządzania treścią CMS ( systemem administracji stroną internetową ). Tworzymy strony internetowe zarówno z bardzo skąplikowanymy systemami administracyjnymi jak i te w których ich instalacja nie jest potrzebna. Stworzenie strony bez systemu administracyjnego jest prostrzą i tanszą usługą.

CMS to Content Management System - czyli zaawansowany system zarządzania treścią w obrębie witryny internetowej. Informowanie o zmianach w firmie, aktualnościach, dodawanie nowych produktów, prezentacja usług, edycja zawartości treści na stronie oraz jej korekcja. Generalnie duża dynamika Twojej działalności i konieczność częstego dokonywania zmian w treści strony internetowej, wymusza stworzenie strony www z Panelem do zarządzania treścią. Jeśli jest inaczej i twoja działalność nie wymaga częstych zmian w sieci, a chcieli by państwo zaistnieć, stworzyć lub poprawić wizerunek, strony z pełną ofertą, która jednak będzie aktualizowana rzadziej, proponujemy realizację projektu bez możliwości administracyjnych.

  1. Zaoszczędzi to koszt wykonania strony (serwisy bez systemu CMS są mniej kosztowne) oraz czas jej wykonania jest krutszy.
  2. aktualizacje czy elementy związane z rozbudową, jeśli są państwo naszymi klientami, są tańsze i wynoszą już od kilkudziesięciu złotych w zależności od charakteru i ilości zmian,
  3. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany oferty, dodania nowych produktów czy podstron, wystarczy zgłosić się do nas,
  4. Nie oferujemy systemu CMS na siłę, po prostu, jeśli aktualizujesz stronę kilka razy w roku lub rzadziej, nie jest państwo on konieczny.

W tym wypadku Panel CMS staje sie bezużyteczny, zatem nie warto wdrażać czegoś, co nie będzie służyło w trybie ciągłym.

Przykładowe realizacje stron WWW bez administracji naszego Autorstwa:
( więcej naszych prac znajduje się w dziale Realizacje )
 

bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
bxm.pl | tworzenie stron warszawa
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:


Pozycjonowanie  |  Projekty Graficzne  |  TWORZENIE STRON WWW  |  Zapytanie ofertowe  |  Drukuj
OFERTA - tworzenie stron Warszawa, projektowanie sklepów internetowych, aplikacje interaktywne, hosting, grafika ...
TECHNOLOGIE DO TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH - HTML, CSS, JavaScript, Flash, ActionScript, XML, PHP, ASP, JSP, SQL ...
Strona główna | O firmie | Aktualności | Oferta tworzenie stron
Portfolio - Realizacje | kontakt | Praca


Copyright © 2004-2015 |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 537 48 48 44
Powered by

Tworzenie stron Warszawa, tworzenie stron, Projektowanie stron w Warszawie, BXM MULTIMEDIA, tworzenie sklepów, flash, banery, prezentacje, tanie strony, cennik, tworzenie loga, projektowanie stron, wykonywanie sklepów, commerce, pozycjonowanie, tworzenie stron www,strony internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron WWW Warszawa, bxm administrator, bxm.pl, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk.