tworzenie stron warszawa kontakt
tworzenie stron warszawa
Poczta      Panel klienta
tworzenie stron warszawa
tworzenie stron warszawa
Nasze serwisy: bxmadministrator.pl, tworzeniestronwarszawa.pl, tworzeniestron.biz
Potrzebujesz pomocy?      Tel.: (+48) 537 48 48 44      E-mail: bxm@bxm.pl
Projektowanie stron internetowych

Autorski system statystyczny

Serwis internetowy "BxM Statystyki" jest programem do generowania statystyk odwołań do stron WWW. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza w naszym systemie i wklejeniu otrzymanego pocztą kodu HTML na stronę, dla której ma być naliczana statystyka odwiedzin zyskują Państwo możliwość dokładnego śledzenia oglądalności prowadzonego przez Państwa serwisu.

Aplikacja dla stron internetowych naszych klientów dostępna jest za darmo po zalogowaniu do CMS BxM Adminisrator, CMS WebPanel, CMS BxM Shop Online oraz CMS BxM E-BIP

Nasz serwis pomoże zdobyć Państwu informacje, które są niezbędne dla każdego właściciela strony WWW. Jest to liczba odwiedzających, data i godzina oraz nazwa lub adres komputera z którego wchodził oglądający. Udostępniamy cały szereg innych informacji oraz ich zestawień. Aby zapoznać się z możliwościami systemu Prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Projektowanie stron internetowych

Autorskie systemy CMS

System CMS BxM Administrator, CMS WebPanel, CMS ShopOnline, CMS E-BIP to środowisko programistyczne umożliwiające programistom na tworzenie zaawansowanych struktur bazodanowych przystosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów.

Zasadnicza różnica która odróżnia nasze Systemy CMS od wszystkich dotychczasowych systemów zarządzania treścią jest możliwość kreowania wewnętrznej struktury bazodanowej która jest oddzielona od identyfikacji wizualnej strony internetowej. Ta różnica daje możliwość indywidualizacji każdego projektu strony WWW. W praktyce oznacza to że osoba która zakupiła licencję łącznie z graficzną wizualizacją np. strony internetowej nie musi zmagać się z skomplikowanymi strukturami dodawania np. kolejnych podstron do swojego serwisu internetowego, gdyż całe oprogramowanie jest stworzone z myślą o jak najprostszym przystosowaniu projektu do indywidualnych potrzeb.

Głównym celem stworzenia naszego Systemu CMS było aby każda osoba która, potrafi posługiwać się skrzynką e-mail mogła w większości przypadków bez większego wysiłku zaktualizować swoją stronę www.

System CMS BxM Administrator obecnie jest jednym z wiodącym projektów zaprojektowanych przez firmę BxM Multimedia Aplikacje Internetowe. System Administracji treścią strony internetowej został stworzony z myślą o użytkownikach stron WWW których wiedza o działaniu oprogramowania CMS (Content management system) jest niewielka i potrzebują dostosowanej jednostki administracyjnej.

Zamysł twórców Systemu CMS opierał się z jednej strony na możliwości kompleksowego dostosowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb konsumentów. Z drugiej strony projektanci chcieli skupić w jednym oprogramowaniu najciekawsze rozwiązania dotychczasowych tego typu projektów.

Głównym założeniem naszych programistów było stworzenie przyjaznego środowiska pracy które byłoby idealnie dostosowywane do każdego projektu .

Firma w 2009r. Podjęła się zadania stworzenia kilku różnych wersji Administracyjnych Systemów CMS mających za zadanie trafienie zarówno do tych milejszych przedsiębiorstw jak i znaleźć zainteresowanie u dużych firm korporacyjnych.

W 2010r. BxM Multimedia ukończyła pracę nad Systemem CMS BxM WebPanel oraz wersją systemową przeznaczoną dla sklepów internetowych System CMS BxM ShopOnline.

Wszystkie wersje oparte zostały na sprawdzonych rozwiązaniach CMS BxM Administrator które cieszą się powodzeniem i są nadal rozwijane i dostosowywane do wciąż zmieniających się norm programistycznych.
Projektowanie stron internetowych

Samodzielne projektowanie stron

Autorki program tworzeniestron.biz do samodzielnego projektowania stron internetowych. Dzięki prostym modelom i funkcjom sam zaprojektujesz sobie stronę. Zawsze jesnak można skorzystać z możliwości pomocy naszego eksperta lub przenieść sie na autorskie rozwiązania w których się specjalizujemy.

Dzięki ofercie tworzeniestron.biz oszczędzisz czas i pieniądze. Szybko zmienisz treści na swojej stronie, dodasz nowe zdjęcia a nawet w prosty sposób wkleisz mapkę Google, dodasz Facebook na stronę lub filmy z YouTube!!!

System dodawania treści na stronę internetową (tworzenie artykułów) jest prawdopodobnie pierwszą na świecie aplikacją umożliwiającą na podstawie dostępnych modułów tworzenie artykułów na własnej stronie WWW.

System został zrealizowany przez prograistów z firmy www.bxm.pl i daje możliwość na wprowadzanie zmian na stronie w bardzo prosty i przejrzysty sposób.
Dlaczego warto nas wybrać
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in. samodzielną budowę i rozbudowę struktury strony oraz szybką aktualizację treści. W oparciu o aplikacje CMS przygotowujemy: sklepy internetowe, portale, strony firmowe.
12 lat tworzymy strony internetowe

12 lat doświadczenia

Projektujemy i wdrażamy efektywne serwisy internetowe (strony firmowe, produktowe, wizerunkowe, intranety.
ponad 250 realizacji stron i sklepów

ponad 250 realizacji stron i sklepów

Indywidualna strona www dostosowana do potrzeb każdego Klienta jest najlepszym sposóbem na promocję twojej firmy.
ponad 1000 realizacji graficznych

ponad 1000 realizacji graficznych

Zaprojektujemy dla Państwa logo firmowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery reklamowe oraz wiele innych form reklamy.

Nagrody

Od wielu lat staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dzięki opracowaniu własnej technologi udało nam się wypromować ponad 100 marek - jesteśmy z tego bardzo dumni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy i udoskonalamy wiele technik i oprogramowań których zadanie jest wypromowanie stron nawet najmniejszych naszych klientów w wyszukiwarce. Poniższe nagrody są dla nas jedynie udokumentowaniem naszej pracy.

Tworzenie stron Warszawa

AWWWARDS

4x Honorable Mention

Tworzenie stron Warszawa

2020 - For Future AWARD

9x Site of the Day

Tworzenie stron Warszawa

2021 - LOGO DESIGN

2x Nominee

Projektowanie stron internetowych

2015 - SEO AWARDS
2020 - SEO online AWARDS

Nagroda za rozwijanie techniki SEO Friendly na stronach internetowych.

Projektowanie stron internetowych

2012 - Złote Skrzydła

Pierwsze miejsce za intuicyjne rozwiązania tworzenia artykułów w autorskim systemie CMS BxM Administrator

Projektowanie stron internetowych

2017 - For Future AWARD

Pierwsze miejsce za program w CMS BxM Web Panel do analizy pozycjonowania i pozycjonowania zdalnego.

Projektowanie stron internetowych

Certyfikaty

Głównym założeniem firmy jest tak tworzyć strony aby znalazły się jak najwyżej w wyszukiwarce bez dodatkowego pozycjonowania. Dobrze zaprojektowania strona oparta o unikalne rozwiązania ma duże szanse na pojawienie się w top 10 bez dodatkowego pozycjonowania. Od początku działalności staramy się aby strony naszych klientów posiadały pełną certyfikację i aktualne oprogramowanie wewnętrzne w celu osiągnięcia najwyższej konwencji.
Realizacje
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają.
W czym możemy Tobie pomóc?
Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o twoim projekcie.

Bartłomiej Mech
Dyrektor Działu IT
Tel. +48 537 48 48 44
e-mail: b.mech@bxm.pl

Aleksandra Mech
Wizualizacje 3d
Tel. +48 22 378 48 44
e-mail: a.mech@bxm.pl

Jarosław Wierzchowski
Główny księgowy
Tel. +48 58 500 87 87
e-mail: bxm@bxm.pl
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
 
 
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
tworzenie stron
Warszawa
al. Waszyngtona 24
tworzenie stron
Kraków
Św. Filipa 23/4
tworzenie stron
Gdańsk
ul. Świętojańska 43/33
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie: (+48) 537 48 48 44 tworzenie stron
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz
tworzenie stron Warszawa
al. Waszyngtona 24
tel.: (22) 378 48 43
e-mail.: bxm@bxm.pl
mapka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy