tworzenie stron warszawa kontakt
tworzenie stron warszawa
Poczta      Panel klienta
tworzenie stron warszawa
tworzenie stron warszawa
Nasze serwisy: bxmadministrator.pl, tworzeniestronwarszawa.pl, tworzeniestron.biz
Potrzebujesz pomocy?      Tel.: (+48) 537 48 48 44      E-mail: bxm@bxm.pl

Nasza historia

Początki naszej działalności sięgają 2003 - 2004 roku kiedy to postanowiliśmy stworzyć oprogramowanie zbliżone do teraźniejszych portali społecznościowych mające za zadanie udowodnić teorię szóstego podania ręki. W 2003 roku również stworzyliśmy pierwszą odsłonę portalu Stowarzyszenia Rynku Kapitałowego UNFE którą administrujemy do tej pory. W latach 2004 - 2006 stworzyliśmy specjalistyczną aplikacje dla szkół którą wdrążyliśmy m.in. na stronie Zakładu Doskonalenia Zawodowego oraz innych placówkach oświatowych.

W następnych latach zajęliśmy się tworzeniem specjalistycznych sieci komputerowych, naprawą oraz renowacją sprzętu komputerowego.

Zdobywające coraz większą popularność systemy zarządzania treścią skłoniły nas do stworzenia nowego innowacyjnego oprogramowania CMS. Założenie programu miało na celu przyspieszenie czasu pracy programisty oraz zmniejszenie kosztów oprogramowania. Czas tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych struktur bazodanowych miał być wykonywany szybciej niż dotychczasowo.

W 2008 roku ukończyliśmy pracę nad wersją BxM Administrator vol. 1.0. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem na nasz produkt jeszcze w tym samym roku podjęliśmy pracę nad wersją BxM Administrator vol. 2.0 w różnych wersjach Color, Platinium, oraz najnowszą obecnie najmocniejszym wydanie naszego programu wersja Black. Wersja Black na dzień dzisiejszy pozwala na stworzenie w pełni bezpiecznego środowiska pracy na Vortalach Internetowych.

Na przełomie lat 2009 - 2010 ukończyliśmy pracę nad programem BxM WebPanel bazującym na silniku systemu BxM Administrator. BxM WebPanel jest szablonowym programem, spełniającym podstawowe warunki które powinny być zawarte w programach zarządzania treścią. Dzięki czemu koszty strony internetowej z wykorzystaniem tego rozwiązania są niższe od swojego poprzednika.

W roku 2010 stworzyliśmy System e-commerce pod nazwą BxM ShopOnline, System zarządzania biuletynami informacji publicznej BxM e-bip, ukończyliśmy prace nad BxM WebPanel Lite, Standard, Small Business oras Wedding.

Obecnie pracujemy nad ukończeniem programu BxM Statystyki umożliwiającego dokładne śledzenie popularności stron internetowych oraz prowadzenia właściwych działań marketingowych. Nasza załoga również pracuje nad produktem BxM Ipsum, systemem do zastosowań poligraficznych.


Wiedza i kompetencje

Nie ma wśród nas osób bez pasji i chęci samorozwoju. Stale się rozwijamy 
i dokształcamy, bo każdy dzień przynosi zmiany w trendach i technologii. Stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania. Korzystamy ze sprawdzonych i uznanych systemów certyfikacji i dedykowanego oprogramowania, a to wszystko po to by sprostać oczekiwaniom naszym najbardziej wymagających klientów.

#1

Potrzeby

Punktem wyjścia są dla nas potrzeby Klienta oraz ludzi, którzy na co dzień korzystają z Internetu podczas swojej nauki, pracy czy rozrywki. Na tym etapie naszym celem jest zebranie jak największej ilości szczegółów na temat projektu.

#2

Wizja

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu oraz na zebranych na początku współpracy informacji, tworzymy projekt funkcjonalny, mapę projektu oraz w następnej kolejności przedstawiamy swój pomysł w formie graficznej.

#3

Możliwości

Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty realizowanego przez nas projektu, w tym ekonomiczny, technologiczny i funkcjonalny, a następnie, korzystając z wielu narzędzi lub tworząc nowe, budujemy wersję deweloperską systemu.

Strona internetowa szyta na miarę

Zaprojektujemy stronę, którą pokochają Twoi klienci

#6

Responsywne strony

Tworzymy strony internetowe dopasowanych do przeglądania na telefonach i tabletach. Wykorzystujemy technologię JAVA, dzięki której nasze strony w pełni korzystają z możliwości urządzeń mobilnych.

#7

Strony "One Page"

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe. Wspieramy klienta na każdym etapie współpracy. Samodzielnie tworzymy grafikę, strony i programy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w interaktywnym marketingu.

#8

Sklepy Internetowe

Oferujemy wsparcie w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych. Zajmujemy się wykonywaniem prac programistycznych i graficznych. Posiadamy autorskie technologie systemów administracyjnych CMS, CRM itp.

Wybrane atesty

Nie ważne czy zaczynasz swój biznes, czy też chcesz odświezyć wizerunek firmy w sieci. Doradzimy najlepsze rozwiązania. Nie uznajemy półśrodków i dajemy z siebie wszystko. Jakość naszej pracy to nie tylko wartość naszych portali, stron, programów i sklepów. To również indywidualne podejście do Klienta, elastyczność w codziennej współpracy i ciągłe dążenie do udoskonalania swoich produktów i usług.

tworzenie stron internetowych atest

MySQL 5 Certified Developer

tworzenie stron internetowych atest

Zend PHP 5 Certified Engineer

tworzenie stron internetowych atest

Zend Framework Certified Engineer

tworzenie stron internetowych atest

Google Qualified Professional

Aplikacje na zamówienie

Zajmującą się tworzeniem aplikacji webowych oraz IoT (Internet of Things).

Oferujemy pełne spektrum usług związanych z tworzeniem oprogramowania: design (UI/UX), frontend (AngularJS, Webpack), backend (Node.js, PHP). Nowoczesne rozwiązania z zakresu Redis, RabbitMQ, CQRS, Event Sourcing, Amazon AWS, DigitalOcean, MongoDB, Nginx, LoadBalancing pozwalają nam budować naprawdę niesamowite aplikacje.

#9

Aplikacje Mobilne

Aktualne trendy i technologie pozwala posiadanie prócz strony aplikacji mobilnej. Aplikacja pozwala na stały kontakt z klientem i informowaniu go o nowych produktach lub usługach. Napiszemy dla Ciebie aplikację mobilną na dowolne środowisko (Android, IOS, itp...)
#10

Aplikacje Webowe

Nowoczesne przeglądarki internetowe pozwalają na tworzenie rozbudowanych systemów użytkowych. Tworzymy rozbudowane systemy CMS BxM Administrator. Wspieramy klienta zarówno w procesie projektowania, tworzenia oraz obsługi systemu.
<
Za świetnym produktem stoi dobrze napisany kod.
/>

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Dlaczego warto nas wybrać
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in. samodzielną budowę i rozbudowę struktury strony oraz szybką aktualizację treści. W oparciu o aplikacje CMS przygotowujemy: sklepy internetowe, portale, strony firmowe.
12 lat tworzymy strony internetowe

12 lat doświadczenia

Projektujemy i wdrażamy efektywne serwisy internetowe (strony firmowe, produktowe, wizerunkowe, intranety.
ponad 250 realizacji stron i sklepów

ponad 250 realizacji stron i sklepów

Indywidualna strona www dostosowana do potrzeb każdego Klienta jest najlepszym sposóbem na promocję twojej firmy.
ponad 1000 realizacji graficznych

ponad 1000 realizacji graficznych

Zaprojektujemy dla Państwa logo firmowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery reklamowe oraz wiele innych form reklamy.

Nagrody

Od wielu lat staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dzięki opracowaniu własnej technologi udało nam się wypromować ponad 100 marek - jesteśmy z tego bardzo dumni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy i udoskonalamy wiele technik i oprogramowań których zadanie jest wypromowanie stron nawet najmniejszych naszych klientów w wyszukiwarce. Poniższe nagrody są dla nas jedynie udokumentowaniem naszej pracy.

Tworzenie stron Warszawa

AWWWARDS

4x Honorable Mention

Tworzenie stron Warszawa

2020 - For Future AWARD

9x Site of the Day

Tworzenie stron Warszawa

2021 - LOGO DESIGN

2x Nominee

Projektowanie stron internetowych

2015 - SEO AWARDS
2020 - SEO online AWARDS

Nagroda za rozwijanie techniki SEO Friendly na stronach internetowych.

Projektowanie stron internetowych

2012 - Złote Skrzydła

Pierwsze miejsce za intuicyjne rozwiązania tworzenia artykułów w autorskim systemie CMS BxM Administrator

Projektowanie stron internetowych

2017 - For Future AWARD

Pierwsze miejsce za program w CMS BxM Web Panel do analizy pozycjonowania i pozycjonowania zdalnego.

Projektowanie stron internetowych

Certyfikaty

Głównym założeniem firmy jest tak tworzyć strony aby znalazły się jak najwyżej w wyszukiwarce bez dodatkowego pozycjonowania. Dobrze zaprojektowania strona oparta o unikalne rozwiązania ma duże szanse na pojawienie się w top 10 bez dodatkowego pozycjonowania. Od początku działalności staramy się aby strony naszych klientów posiadały pełną certyfikację i aktualne oprogramowanie wewnętrzne w celu osiągnięcia najwyższej konwencji.
Realizacje
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają.
W czym możemy Tobie pomóc?
Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o twoim projekcie.

Bartłomiej Mech
Dyrektor Działu IT
Tel. +48 537 48 48 44
e-mail: b.mech@bxm.pl

Aleksandra Mech
Wizualizacje 3d
Tel. +48 22 378 48 44
e-mail: a.mech@bxm.pl

Jarosław Wierzchowski
Główny księgowy
Tel. +48 58 500 87 87
e-mail: bxm@bxm.pl
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
 
 
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
tworzenie stron
Warszawa
al. Waszyngtona 24
tworzenie stron
Kraków
Św. Filipa 23/4
tworzenie stron
Gdańsk
ul. Świętojańska 43/33
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie: (+48) 537 48 48 44 tworzenie stron
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz
tworzenie stron Warszawa
al. Waszyngtona 24
tel.: (22) 378 48 43
e-mail.: bxm@bxm.pl
mapka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy