tworzenie stron warszawa kontakt
tworzenie stron warszawa
Poczta      Panel klienta
tworzenie stron warszawa
tworzenie stron warszawa
Nasze serwisy: bxmadministrator.pl, tworzeniestronwarszawa.pl, tworzeniestron.biz
Potrzebujesz pomocy?      Tel.: (+48) 537 48 48 44      E-mail: bxm@bxm.pl

Nasze mocne strony

BxM Multimedia Aplikacje Internetowe jest firmą z siedzibą w Warszawie specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych

Oprócz standardowych stron www tworzymy także zaawansowane systemy CMS (BxM Administrator, BxM Webpanel), aplikacje webowe (intranetowe) oraz sklepy internetowe (BxM ShopOnline).

W naszej pracy wykorzystujemy technologie takie jak: HTML, XHTML, CSS, PHP, XML, AJAX, ASP, JSP, SQL, mySQL, PostgreSQL, Flash, JavaScript, ...

Nasza załoga pracuje na oryginalnych oprogramowaniach firmy Adobe (Adobe Dreamweaver CS5, Adobe Flash Profesional CS5, Adobe Ilustrator CS5, Adobe Photoshop CS5, ...). Do swojej pracy używamy również oprogramowania innych marek dzięki czemu jesteśmy bardziej wszechstronni co w praktyce dodaje nam większych możliwość pracy.

Wszystkim naszym klientom którzy zamówią u nas stronę internetową bądź system CMS lub sklep internetowy oferujemy szybki i solidny hosting.

Wszystkim naszym klientom którym tworzymy strony internetowe pomagamy za darmo umieścić stronę w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Nasza Platforma BxM Administrator posiada zaawansowany system dodawania tytułu, słów kluczowych oraz krótkiego opisu państwa działalności do większości światowych wyszukiwarek w tym oczywiście do google.pl.

Nasze mocne strony to:

  1. jakość - dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty (strony internetowe, sklepy internetowe, systemy zarządzania treścią CMS) i usługi (pozycjonowanie i hosting) były najwyższej jakości. Dbamy aby kod aplikacji był czytelny, bezpieczny i zgodny z międzynarodowymi standardami W3C.
  2. doświadczenie - pracują dla nas tylko doświadczeni programiści i graficy. Cały nasz zespół to zdolni i twórczy ludzie z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w branży IT.
  3. atrakcyjne ceny - pomimo tego, że świadczymy usługi na wysokim poziomie nasze ceny nie są wysokie. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie obniżyć ceny poszczególnych produktów co daje nam przewagę nad konkurencją. Jesteśmy w stanie stworzyć od najpotężniejszych platform bazodanowych (vortale internetowych) opartych o technologie BxM Administrator po małe strony firmowe dla mniejszych przedsiębiorców bądź osób prywatnych opartych na systemie BxM WebPanel. Wierzymy, że klient zadowolony z naszej pracy nie tylko poleci nas swoim znajomym ale również sam w przyszłości gdy będzie potrzebował skorzysta z naszych usług zaproponuje nam współprace ponownie.
  4. uczciwość - nigdy nie zlecamy naszych prac podwykonawcom, co niestety jest częstym zwyczajem u innych, gdy firma przyjmuje więcej zleceń niż jest w stanie sama wykonać. My NIE STOSUJEMY takich praktyk. U nas wszystkie projekty wykonują doświadczone osoby z naszej firmy. Jeśli jednak zdarzy się przypadek, gdzie nie możemy wykonać danej pracy w terminie, informujemy naszych klientów przed podpisaniem umowy o możliwości przedłużenia czasu oczekiwania na produkt, a w ostateczności proponujemy inną firmę.


Wiedza i kompetencje

Nie ma wśród nas osób bez pasji i chęci samorozwoju. Stale się rozwijamy 
i dokształcamy, bo każdy dzień przynosi zmiany w trendach i technologii. Stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania. Korzystamy ze sprawdzonych i uznanych systemów certyfikacji i dedykowanego oprogramowania, a to wszystko po to by sprostać oczekiwaniom naszym najbardziej wymagających klientów.

#1

Potrzeby

Punktem wyjścia są dla nas potrzeby Klienta oraz ludzi, którzy na co dzień korzystają z Internetu podczas swojej nauki, pracy czy rozrywki. Na tym etapie naszym celem jest zebranie jak największej ilości szczegółów na temat projektu.

#2

Wizja

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu oraz na zebranych na początku współpracy informacji, tworzymy projekt funkcjonalny, mapę projektu oraz w następnej kolejności przedstawiamy swój pomysł w formie graficznej.

#3

Możliwości

Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty realizowanego przez nas projektu, w tym ekonomiczny, technologiczny i funkcjonalny, a następnie, korzystając z wielu narzędzi lub tworząc nowe, budujemy wersję deweloperską systemu.

Strona internetowa szyta na miarę

Zaprojektujemy stronę, którą pokochają Twoi klienci

#6

Responsywne strony

Tworzymy strony internetowe dopasowanych do przeglądania na telefonach i tabletach. Wykorzystujemy technologię JAVA, dzięki której nasze strony w pełni korzystają z możliwości urządzeń mobilnych.

#7

Strony "One Page"

Projektujemy wysokiej jakości strony internetowe. Wspieramy klienta na każdym etapie współpracy. Samodzielnie tworzymy grafikę, strony i programy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w interaktywnym marketingu.

#8

Sklepy Internetowe

Oferujemy wsparcie w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych. Zajmujemy się wykonywaniem prac programistycznych i graficznych. Posiadamy autorskie technologie systemów administracyjnych CMS, CRM itp.

Wybrane atesty

Nie ważne czy zaczynasz swój biznes, czy też chcesz odświezyć wizerunek firmy w sieci. Doradzimy najlepsze rozwiązania. Nie uznajemy półśrodków i dajemy z siebie wszystko. Jakość naszej pracy to nie tylko wartość naszych portali, stron, programów i sklepów. To również indywidualne podejście do Klienta, elastyczność w codziennej współpracy i ciągłe dążenie do udoskonalania swoich produktów i usług.

tworzenie stron internetowych atest

MySQL 5 Certified Developer

tworzenie stron internetowych atest

Zend PHP 5 Certified Engineer

tworzenie stron internetowych atest

Zend Framework Certified Engineer

tworzenie stron internetowych atest

Google Qualified Professional

Aplikacje na zamówienie

Zajmującą się tworzeniem aplikacji webowych oraz IoT (Internet of Things).

Oferujemy pełne spektrum usług związanych z tworzeniem oprogramowania: design (UI/UX), frontend (AngularJS, Webpack), backend (Node.js, PHP). Nowoczesne rozwiązania z zakresu Redis, RabbitMQ, CQRS, Event Sourcing, Amazon AWS, DigitalOcean, MongoDB, Nginx, LoadBalancing pozwalają nam budować naprawdę niesamowite aplikacje.

#9

Aplikacje Mobilne

Aktualne trendy i technologie pozwala posiadanie prócz strony aplikacji mobilnej. Aplikacja pozwala na stały kontakt z klientem i informowaniu go o nowych produktach lub usługach. Napiszemy dla Ciebie aplikację mobilną na dowolne środowisko (Android, IOS, itp...)
#10

Aplikacje Webowe

Nowoczesne przeglądarki internetowe pozwalają na tworzenie rozbudowanych systemów użytkowych. Tworzymy rozbudowane systemy CMS BxM Administrator. Wspieramy klienta zarówno w procesie projektowania, tworzenia oraz obsługi systemu.
<
Za świetnym produktem stoi dobrze napisany kod.
/>

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Dlaczego warto nas wybrać
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in. samodzielną budowę i rozbudowę struktury strony oraz szybką aktualizację treści. W oparciu o aplikacje CMS przygotowujemy: sklepy internetowe, portale, strony firmowe.
12 lat tworzymy strony internetowe

12 lat doświadczenia

Projektujemy i wdrażamy efektywne serwisy internetowe (strony firmowe, produktowe, wizerunkowe, intranety.
ponad 250 realizacji stron i sklepów

ponad 250 realizacji stron i sklepów

Indywidualna strona www dostosowana do potrzeb każdego Klienta jest najlepszym sposóbem na promocję twojej firmy.
ponad 1000 realizacji graficznych

ponad 1000 realizacji graficznych

Zaprojektujemy dla Państwa logo firmowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery reklamowe oraz wiele innych form reklamy.

Nagrody

Od wielu lat staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dzięki opracowaniu własnej technologi udało nam się wypromować ponad 100 marek - jesteśmy z tego bardzo dumni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy i udoskonalamy wiele technik i oprogramowań których zadanie jest wypromowanie stron nawet najmniejszych naszych klientów w wyszukiwarce. Poniższe nagrody są dla nas jedynie udokumentowaniem naszej pracy.

Tworzenie stron Warszawa

AWWWARDS

4x Honorable Mention

Tworzenie stron Warszawa

2020 - For Future AWARD

9x Site of the Day

Tworzenie stron Warszawa

2021 - LOGO DESIGN

2x Nominee

Projektowanie stron internetowych

2015 - SEO AWARDS
2020 - SEO online AWARDS

Nagroda za rozwijanie techniki SEO Friendly na stronach internetowych.

Projektowanie stron internetowych

2012 - Złote Skrzydła

Pierwsze miejsce za intuicyjne rozwiązania tworzenia artykułów w autorskim systemie CMS BxM Administrator

Projektowanie stron internetowych

2017 - For Future AWARD

Pierwsze miejsce za program w CMS BxM Web Panel do analizy pozycjonowania i pozycjonowania zdalnego.

Projektowanie stron internetowych

Certyfikaty

Głównym założeniem firmy jest tak tworzyć strony aby znalazły się jak najwyżej w wyszukiwarce bez dodatkowego pozycjonowania. Dobrze zaprojektowania strona oparta o unikalne rozwiązania ma duże szanse na pojawienie się w top 10 bez dodatkowego pozycjonowania. Od początku działalności staramy się aby strony naszych klientów posiadały pełną certyfikację i aktualne oprogramowanie wewnętrzne w celu osiągnięcia najwyższej konwencji.
Realizacje
Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Projektujemy oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzymy autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają.
W czym możemy Tobie pomóc?
Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o twoim projekcie.

Bartłomiej Mech
Dyrektor Działu IT
Tel. +48 537 48 48 44
e-mail: b.mech@bxm.pl

Aleksandra Mech
Wizualizacje 3d
Tel. +48 22 378 48 44
e-mail: a.mech@bxm.pl

Jarosław Wierzchowski
Główny księgowy
Tel. +48 58 500 87 87
e-mail: bxm@bxm.pl
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
 
 
Formularz kontaktowy
Prosimy upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie.
 
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
tworzenie stron
Warszawa
al. Waszyngtona 24
tworzenie stron
Kraków
Św. Filipa 23/4
tworzenie stron
Gdańsk
ul. Świętojańska 43/33
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie: (+48) 537 48 48 44 tworzenie stron
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz
tworzenie stron Warszawa
al. Waszyngtona 24
tel.: (22) 378 48 43
e-mail.: bxm@bxm.pl
mapka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 9:00–17:00
Całodobowe wsparcie:
(+48) 537 48 48 44
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy
tworzenie stron partnerzy